3D model hry dáma

Akcia na toto storočie:

Ak si v tomto storočí zakúpite jeden z našich super produktov za cenu vyššiu ako 1 000 000 bubákov, môžete si za super zníženú cenu, iba 500 000 bubákov vybrať akýkoľvek produkt z danej rady.

Tak si vypočítajte koľkými spôsobmi si môžete vybrať váš darček a prídite ozvite sa nám. Nieže sa spermutujete :-)


LOGO B-SEKTOR
UPOZORNENIE!
TÁTO SPOLOČNOSŤ NEEXISTUE!
TENTO WEB JE LEN ŠKOLSKÝ PROJEKT.

LOGO EFERVESCENS
RAZ POVIETE EFERVESCENS A VŠETKO JE NAVEKY SUPER!

Fiktívna firma EFERVESCENS = superspoločnosť, plná super produktov!

Vitajte Na Vašom najoblúbenejšom webe!!!

FS (fiktívna spoločnosť) EFERVESCENS je svetovou jednotkou v poskytovaní superšialených služieb a superproduktov. Smelo sa pustite do surfovania po našom super webe a vyberte si superlacné superprodukty už od 200 000 bubákov. A to nie je všetko. Každé jedno storočie... áno dobre vidíte, každé jedno storočie Vám ponúkame novú akciu. Vždy ju nájdete na našom webe na ľavom paneli. A pre rýchly rozhľad po najsuper produktoch sa mrknite na pravý panel.

Vy ste ešte nepočuli o poisťovacích službách FS EFERVESCENS??? V našej spoločnosti si môžete poistiť predmety ako sú voda, lízatko, či predlžovací kábel. My vieme, čo Vám chýba a preto Vám ponúkame toto super poistenie už od 659 000 bubákov. Smelo klikajte v menu na "POISŤOVŇA".

Na webe FS EFERVESCENS vybavíte čokoľvek, vďaka jej partnerským programom so svetovými bankami. Pre super bankové služby klikajte na "PRODUKTY -> B-SEKTOR", alebo jednoducho na logo B-SEKTOR.